2003-04 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-3 (Κ) - YouTube

2004: Ολυμπιακός - Καστοριά 1-1 (φωτογραφία)

LIVE Ολυμπιακός Βόλου-Καστοριά | Svouranews

2004-04-07 ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΟΣΦΠ=0-3 ΚΥΠ.AVI - YouTube

Προσπάθησε αλλά έχασε 1-2 από την Καστοριά - Magnesia News

Καταδικαστική ήττα για τον Ολυμπιακό Βόλου, 2-1 από την Καστοριά -  e-thessalia.gr
Καταδικαστική ήττα για τον Ολυμπιακό Βόλου, 2-1 από την Καστοριά - e-thessalia.gr

Έμειναν στο 0-0 Καστοριά και Ολυμπιακός Βόλου - Goalpost.gr

2004-04-21 ΟΣΦΠ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ=1-1 ΚΥΠ.AVI - YouTube

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΦΟΥΤΕΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Ολυμπιακός Βόλου: Τα δίνει όλα για την παραμονή - Πάει για τρίτη σερί νίκη  με Καστοριά | Mikriliga.com
Ολυμπιακός Βόλου: Τα δίνει όλα για την παραμονή - Πάει για τρίτη σερί νίκη με Καστοριά | Mikriliga.com

Λεπτό προς λεπτό ενημέρωση από την αναμέτρηση Καστοριά-Ολυμπιακός Βόλου &  από τον αγώνα ΓΠΟ Καστοριάς- Volos2004 – Φούιτ.gr
Λεπτό προς λεπτό ενημέρωση από την αναμέτρηση Καστοριά-Ολυμπιακός Βόλου & από τον αγώνα ΓΠΟ Καστοριάς- Volos2004 – Φούιτ.gr

Ολυμπιακός-Καστοριά 1-1 | Η ομάδα όπως παρατάχθηκε στην ιστο… | Flickr

ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 29/5: Το πρώτο ελληνικό Σούπερ Καπ ήταν ερυθρόλευκο (vids)

Ισοπαλία χωρίς γκολ ο Ολυμπιακός στην Καστοριά - Magnesia News

Veterans Kastoria Greece/ Παλαίμαχοι Καστοριάς - Μοναδική έγχρωμη  φωτογραφία από το super cup 1980 στο στάδιο Καραϊσκάκη. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ με την ΚΥΠΕΛΟΥΧΟ Ελλάδος ΚΑΣΤΟΡΙΑ. Στις 29 Μαΐου του 1980 ο  Ολυμπιακός
Veterans Kastoria Greece/ Παλαίμαχοι Καστοριάς - Μοναδική έγχρωμη φωτογραφία από το super cup 1980 στο στάδιο Καραϊσκάκη. Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ με την ΚΥΠΕΛΟΥΧΟ Ελλάδος ΚΑΣΤΟΡΙΑ. Στις 29 Μαΐου του 1980 ο Ολυμπιακός

Βάσεις πρόκρισης έθεσε ο Ολυμπιακός στην Καστοριά, 3-0 στον πρώτο αγώνα |  in.gr
Βάσεις πρόκρισης έθεσε ο Ολυμπιακός στην Καστοριά, 3-0 στον πρώτο αγώνα | in.gr

Γνωρίζατε ότι… ο Ολυμπιακός έχασε 3 πέναλτι σε παιχνίδι με την Καστοριά το  1979; | Sportshistory.gr | ΑΘΛΗΤΙΚΑ QUIZ
Γνωρίζατε ότι… ο Ολυμπιακός έχασε 3 πέναλτι σε παιχνίδι με την Καστοριά το 1979; | Sportshistory.gr | ΑΘΛΗΤΙΚΑ QUIZ

Καστοριά-Ολυμπιακός Β. αναμετρώνται μετά από 13 χρόνια - Goalpost.gr

Σαν σήμερα το 1996: Καστοριά – Ολυμπιακός (βίντεο) – Φούιτ.gr

Χιονοθύελλα» η Καστοριά - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League |  sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Χιονοθύελλα» η Καστοριά - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Tag: ΚΑΣΤΟΡΙΑ - gavros.gr

Καστοριά - Ολυμπιακός Βόλου 0-0 | Τα highlights - Goalpost.gr

LIVE: Ολυμπιακός Βόλου - Καστοριά (08/04, 4 μ.μ.) - Goalpost.gr

Από την Καστοριά και με Κακλαμάνο άρχισαν όλα! (vid) - Redaroume.gr

Veterans Kastoria Greece/ Παλαίμαχοι Καστοριάς - Α"Εθνική 1980 ΚΑΣΤΟΡΙΆ -  ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ 0- 0 Στο γήπεδο της Καστοριάς με λιωμένα χιόνια στο τερέν.. Από  αριστερά με το νούμερο 9 ο Θωμάς ΛΙΟΛΙΟΣ, με
Veterans Kastoria Greece/ Παλαίμαχοι Καστοριάς - Α"Εθνική 1980 ΚΑΣΤΟΡΙΆ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΌΣ 0- 0 Στο γήπεδο της Καστοριάς με λιωμένα χιόνια στο τερέν.. Από αριστερά με το νούμερο 9 ο Θωμάς ΛΙΟΛΙΟΣ, με

Νέα απώλεια της Καστοριάς, 0-0 με τον Ολυμπιακό Βόλου (FOTO) - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ  ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - sentranews.gr
Νέα απώλεια της Καστοριάς, 0-0 με τον Ολυμπιακό Βόλου (FOTO) - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕΝΤΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - sentranews.gr